smart city - útulné zázemie s maximálnym komfortom

Aj najmenšie byty a apartmány - jeden a jeden a pol izbové poskytujú vďaka praktickému dispozičnému riešeniu všetko potrebné pro pohodlné bývanie. Či žijete sami, alebo s partnerom a hľadáte svoju prestížnu mestskú adresu. Každá z navrhnutých dispozícií je funkčná, dizajnovaná v čistom štýle s maximálnym ohľadom na vytvorenie domáceho komfortu.

zistiť viac o SMART CITY

Family style - spoločné bývanie, kde si každý nájde svoje miesto

Dvoj a trojizbové jednotky sú ideálne či už pre individuálnych klientov alebo rodiny, ktoré ocenia veľkorysejší a vzdušný priestor, rešpektujúci dostatočné súkromie pre každého člena. Výhodou tohto bývania je efektívne rozdelenie dennej a nočnej zóny, čo umožňuje párom alebo rodine príjemne tráviť spoločný čas. A zároveň si v ňom každý nájde svoj vlastný kľud.

zistiť viac o FAMILY STYLE

Premium living - kde môžete pozvať všetkých

Výnimočné bývanie pripravené pre tú najnáročnejšiu klientelu. Prémiové štvor a päťizbové byty  sa vyznačujú najkrajšími výhľadmi. Sú to byty , kde môžete žiť, pracovať, kreatívne tvoriť alebo aj tancovať :) Vďaka nadštandardnej veľkosti a exkluzívnemu dizajnu budete mať pocit, že vám mesto leží pri nohách.

zistiť viac o PREMIUM LIVING