Aj v tom najmenšom byte je v cene vonkajšie tienenie s diaľkovým ovládaním cez mobilnú aplikáciu, autonómna rekuperácia, ktorá zachytí až 94% nečistôt, prachu a peľov, hliníkové francúzske okná, trojvrstvové celodrevené podlahy, stropné kúrenie a chladenie či luxusná talianska veľkoformátová gresová dlažba.

Rezidencia v lete prinesie na trh dokopy 292 bytov a apartmánov, z ktorých väčšina je vypredaná. Ostávajúca ponuka je limitovaná v jednotlivých kategóriách sú dostupné posledné jedno, dvoj, troj a štvoro izbové byty.

Metropolis jednoznačne svojou kvalitou v absolútnom centre nového downtownu, ktorý je unikátom v rámci celej strednej Európy, cieli na tých najnáročnejších. Ponúka nielen najmodernejšie vybavenie bytov, ale tiež semiprivátnu záhradu v štýle londýnskych a parížskych parkov a skrytých dvorov, či zelené mestské terasy.

"Náš klient vie, že si kupuje prémiovú nehnuteľnosť s najmodernejšími technológiami v top lokalite Bratislavy, v ktorej je kapacita bývania limitovaná. Vzhľadom na vysoký štandard použitých technológií a materiálov si bude Metropolis ťažko hľadať konkurenciu aj v budúcnosti,” hovorí Jaroslav Mida, investičný riaditeľ Mint Investments.

Hoci byty v Metropolise patria medzi tie drahšie v meste, predstavujú jednu z najrozumnejších investícií v ponuke nehnuteľností v Bratislave a jej okolí. Dôvodov je viac. Jedným z nich je i úspora energií. Developer stavil na technologické riešenia vďaka ktorým majitelia bytov v budúcnosti ušetria na nákladoch o 25 až 30 % viac ako v ostatných projektoch.

Kvalitou developer nešetril nielen zvonka na ikonickom architektonickom návrhu budovy a jej materiálovom prevedení, ale ani v štandarde všetkých bytov. Tie sú vybavené tými najkvalitnejšími materiálmi a vstavateľnými komponentami. Prémiové značky nájdete všade.

Dvere prestížnej nemeckej firmy Hormann sú dokonale odhlučnené. Budúci obyvatelia ocenia luxus odolnej trojvrstvovej drevenej podlahy popredného slovinského výrobcu Floor Experts. Sanitu dodáva špičkový nemecký výrobca Duravit a batérie Hansgrohe patria medzi prémiové nemecké výrobky. Veľkoformátové obklady a dlažby sú od exkluzívnych talianskych výrobcov Italgraniti a Florim-Cerim, regulačné a meracie systémy zabezpečuje značka Siemens.

“Naši klienti si od začiatku uvedomovali silnú pridanú hodnotu tejto modernej lokality. Celá nová štvrť v centre mesta je európskym unikátom,“ približuje Sebastien Dejanovski z Mint Investments.

Pred rokmi nezastavaná a neosídlená štvrť sa stáva čoraz viac trendy. Svoju zásluhu má na tom nepochybne aj Metropolis svojím originálnym vzhľadom v tvare písmena M. Rozrastajúca sa lokalita nového centra Bratislavy ponúka v pešej dostupnosti všetko, čo moderný človek k šťastnému a luxusnému životu potrebuje.

Zdroj: Čas.sk