Adresa

Lukratívna adresa pre najlepší život

Miesto plné inšpirácií. Nový bratislavský downtown je modernou štvrťou svetového strihu a ideálnym miestom na komfortný život. Čokoľvek, na čo si spomeniete, máte na dosah. Parky, nábrežie Dunaja, obchody aj kultúru. Tu budete nielen bývať, ale aj naplno žiť. Nechajte sa strhnúť rytmom veľkomesta a jeho živou energiou. Alebo si oddýchnite od jeho zhonu vo vlastnej privátnej zóne, ktorá vám zabezpečí dostatočnú intimitu. V Metropolise je možné oboje.

Metropolis lokalita
20 min historické centrum
Metropolis lokalita
12 min nábrežie Dunaja, pešia zóna
Metropolis lokalita
6 min stanica NIVY (autobusová stanica + obchodná zóna)
Metropolis lokalita
11 min Opera Slovenského národného divadla

Momenty. Život v Metropolise je plný vzácnych momentov, ktoré strávite v tej najlepšej spoločnosti. Každý deň je bohatý na zážitky, stačí ráno vyjsť z brány domu do ulice plnej života. Užívať si stretnutia s priateľmi. Do škôl, do práce, za nákupmi, do kaviarní, za kultúrou. Z Metropolisu je to všade na peši blízko. Ušetríte čas a nikdy neprídete o tie najvzácnejšie Momenty.

Metropolis lokalita

Masterpiece. Po architektonickej stránke bude Metropolis patriť ku skvostom novej panorámy mesta. Návrh pochádza z renomovaného pražského architektonického ateliéru City Work Architects. Silueta budovy v tvare písmena „M“ dodáva budove ikonickú identitu. Aj preto dostal názov Metropolis, a vystihuje jeho moderný a multifunkčný charakter. Alebo jednoducho, Masterpiece!

Metropolis lokalita
Metropolis lokalita

K dispozícii priamo v projekte bude 12 obchodných prevádzok vo výmerách od 12 m² do 223 m²

Plánované priestory sú vhodné ideálne pre kaviareň, kliniku, obchod či služby

Nový rozmer moderného bývania a rozmanitých služieb

Mólo. Na prízemí komplexu Metropolis bude vytvorená komerčná zóna svetovej kategórie a retailové mólo s pestrou ponukou tovarov, služieb, kaviarní a reštaurácií, otvorených do ulice. Vyrazte za zážitkami do ulíc, a pritom stále zostante blízko domu. Užívajte si prechádzky a nákupy po vašom budúcom Móle.

historické centrum Nivy Nový downtown Bratislavy 15 min. 10 min. Bratislavský hrad Hlavná stanica Medická záhrada Historická budova SND Slovenská národná galéria Divadlo Aréna Sad Janka Kráľa Cyklistická hrádza Viedeň Tyršovo nábrežie Most SNP Starý most Most Apollo
Obchody a reštaurácie Stanica Nivy Základná škola košická Gymnázium Juraja Hronca Slovenské národné divadlo Panorama towers Zimný prístav Eurovea Karadžičova Mlynské nivy Košická Lenderova
Nákupná zóna priamo v projekte Vjazd do garáže Semiprivátna záhrada Detské ihrisko A B Budova A Budova B

Vynikajúca pešia vzdialenosť k historickému centru, k parkom aj nábrežiu Dunaja.

Metropolis lokalita

Mesto na skok. Do centra mesta, za kultúrou, za pravou talianskou zmrzlinou, za špecialitami ázijskej a svetovej kuchyne a ďalšími delikatesami Starého Mesta si ľahko zájdete peši.

Priateľov pozvite na potulky do Sadu Janka Kráľa. Zo Starého mosta budete obdivovať obrázkové výhľady na panorámu Bratislavy. Z Metropolisu je to rezkých 5000 krokov, za ktoré vás v horúcich letných dňoch odmenia prastaré stromy v parku príjemným tieňom. Osviežite sa drinkom v podnikoch lodí, ukotvených na Tyršovom nábreží a nechajte sa kolísať pokojnými vlnami Dunaja. Ak zatúžite v rušnom dni stratiť sa v oáze pokoja, stačí vykročiť smerom k Medickej záhrade. Pätnásť minúť miernym tempom vás privedie k idylickej záhrade s osviežujúcou fontánou, luxusnými kvetinami a drevinami.

V dokonalej symbióze s mestom.

More možností. Za nákupnou horúčkou nemusíte do Milána. Blízka Eurovea je známa aktuálnou ponukou svetových módnych značiek. Okrem nich je tu bohatá ponuka kaviarní a zážitkových reštaurácií s príjemnými pohľadmi na Dunaj. Blízke okolie  Metropolisu poskytuje širokú škálu športových možností -  na zelenej ploche pri Eurovea sa nachádzajú fitnes prvky a čoskoro pribudnú parky a záhrady susedných zón, ktoré poskytnú ešte pestrejšie možnosti pre šport, hry a relax.

Metropolis lokalita
Metropolis lokalita

Život, práca i zábava v prestížnej štvrti 21. storočia.

Miesto. Lokalita Bottova – Chalupkova  má  vynikajúcu cyklistickú aj automobilovú dostupnosť. K Stanici Nivy je to peši pár minút.  Unikátny koncept novej stanice prinesie do tejto lokality množstvo premyslených benefitov - medzinárodný autobusový terminál letiskového typu, ktorý vás spojí s Vašimi cieľmi, viac ako 250 maloobchodných prevádzok, gastronomickú zónu aj tradičnú tržnicu, kde ráno kúpite čerstvého morského vlka a môžete servírovať rodinný obed ako v najlepšej reštaurácii.