Doprajte svojim klientom pocit výnimočnosti

Downtown s bonitnou klientelou a najmodernejším mestským centrom v strednej Európe je považovaný za TOP adresu pre podnikanie na Slovensku. Je to najmä vďaka centrálnej polohe v modernej časti bratislavského Starého Mesta, neďaleko pešej zóny a autobusovej stanice Nivy a tiež vďaka špičkovej vybavenosti, ktorá je tu už dnes viditeľná. Developeri rezidenčných projektov v downtowne tu chcú vybudovať plnohodnotnú štvrť, ktorá bude schopná zabezpečiť všetky potreby svojich obyvateľov.Cieľom je, aby ľudia, ktorí tu budú bývať a pracovať, nemuseli nikam cestovať za tým, čo potrebujú pre svoje každodenné fungovanie. Táto dostupnosť šetrí čas a znižuje stres a tiež prispieva k udržateľnejšiemu životnému štýlu.

O zákazníkov núdza nebude

Po dostavaní všetkých plánovaných projektov tu v horizonte najbližších rokov vyrastie viac ako 4 000 bytov, čo znamená, že tu vznikne veľký dopyt, a to nielen od budúcich rezidentov, ale aj ľudí, ktorí budú do downtownu dochádzať za prácou. Downtown teda predstavuje obrovský potenciál pre rozvoj podnikania a prosperity, tu sa bude tvoriť a žiť od rána do večera.

Najprestížnejší projekt Metropolis ponúka obchodné priestory len pre 16 prevádzok

Symbolom downtownu je nepochybne projekt Metropolis, ktorý okrem bývania prináša  účelne navrhnutú nákupnú pasáž. Nachádza sa priamo na hlavnej promenáde downtownu, vďaka čomu je ideálnym miestom pre zriadenie vlastnej reprezentatívnej prevádzky. Vstup do obchodnej časti bude priamo z Bottovej ulice a obchodné jednotky tak budú pútať pozornosť okoloidúcich. Možnosť pohodlného parkovania je priamo pred prevádzkou alebo v neďalekej garáži.

O predaj lukratívnych jednotiek v Metropolise je už dnes vysoký záujem, no ich počet je limitovaný – bude tu len 16 jednotiek (jedno- alebo dvojpodlažných), čo zaručuje majiteľom obchodov exkluzivitu a komorné prostredie. Všetky jednotky majú výborné praktické výmery od 11 m2 až do 222 m2 a sú flexibilné, s možnosťou prepojenia. Priestory sú ideálne pre prémiovú kliniku, kaviareň, ateliér, kozmetický salón, gurmánske potraviny či právnickú kanceláriu.

„Nedávno oficiálne spustený predaj týchto komerčných retailových jednotiek v Metropolise sa okamžite sa stretol s obrovským záujmom. Záleží nám však na tom, aby sa všetkým našim budúcim partnerom v projekte darilo, a tomu sme prispôsobili aj našu stratégiu a spomedzi záujemcov veľmi citlivo vyberáme. Chceme tu vytvoriť optimálnu skladbu podnikov, aby si jednotky navzájom nekonkurovali a aby každá prevádzka zažila svoj úspech,“ hovorí Katarína Lindbergh, zakladajúca partnerka developerskej spoločnosti Mint Investments a dodáva „Veľmi dobre poznáme budúcich rezidentov a ich potreby, a chceme im priniesť takú ponuku, ktorá osloví ich životný štýl a zároveň zapadne do tohto prémiového metropolitného priestoru, ktorý v downtowne vzniká.“

Moderný dizajnový priestor, ktorý zaujme

Pôdorys partera bude mať rovný obdĺžnikový tvar, takže návštevníci sa tu ľahko zorientujú a obľúbia si ho. Interiéry prevádzkových priestorov budú vytvorené v súlade s dizajnom Metropolisu a budú mať moderný elegantný vzhľad. Veľké tónované sklenené plochy umožnia dostatočné presvetlenie a poskytnú výhľad do živej ulice a na okolitý svet. K maximálnemu komfortu prispeje kvalitné vonkajšie tienenie, ktoré najmä v letných mesiacoch zabráni prehrievaniu. Vznikne tu príjemné nákupné a pracovné prostredie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších majiteľov prevádzok a návštevníkov.

Budujte svoj úspech v downtowne už dnes

Projekt Metropolis so svojimi obchodnými priestormi uvíta nadšených podnikateľov, ktorí dokážu prísť na tento trh so zaujímavou ponukou. Je to výnimočnú príležitosť vybudovať si vlastné prosperujúce podnikanie v jednom z ikonických projektov v centre Bratislavy a pridať sa k exkluzívnej komunite úspešných na bratislavskom “Manhattane”.

Viac o obchodných priestoroch Metropolisu.

Zdroj: Nový čas.sk