Materiálové vybavenie interiéru

Návrh zariadenia reflektuje požiadavku na odolnosť a trvácnosť v zmysle funkčnosti aj trendov. Kameň, drevo, nemecká sanita, zdravotechnika a talianske veľkoformátové obklady sú základom vo výbere z množstva dekorov v rôznych odtieňoch.

Metropolis štandard
Metropolis štandard

Obklady a dlažby

Pre kúpeľne a toalety boli vybrané obklady a dlažba od talianskych výrobcov ITALGRANITI a FLORIM – CERIM. Prinášajú do Metropolisu kvalitu, luxus, nadčasovosť, komfort a v neposlednom rade funkčnosť. K dispozícii pre klientov je množstvo farebných kombinácií vysokokvalitných obkladov a dlažieb. V kúpeľniach a na WC bude na podlahách gresová dlažba. Gresový obklad stien v kúpeľni je do výšky 2400 mm.

Metropolis - standard

Sanita a keramika

Dodávateľom sanity v projekte je nemecký výrobca Duravit, ktorý patrí k svetovej dizajnérskej špičke. Jeho produkty sú elegantné, nadčasové, štýlové a jednoduché na údržbu. Hansgrohe je špičkový nemecký výrobca vodovodných batérií, ktorý je na trhu vnímaný ako prémiová značka. Kúpeľňový program Hansgrohe, ktorý priniesol množstvo inovácií a patentov, nemá v súčasnosti v Európe konkurenciu.

Metropolis - standard

Podlahy

Vo všetkých obytných miestnostiach je použitá kvalitná drevená podlaha z troch vrstiev pravého dreva s drevenou nášľapnou vrstvou. Podlahy sú lakované 3-lamelové v hrúbke 14 mm. Pre klientov je k dispozícii 6 farebných odtieňov. Dodávateľom je Floor Experts, výrobca širokého sortimentu kvalitných drevených podláh a ekologicky a technologicky vyspelých produktov.

Metropolis - standard

Dvere a zárubne

V obytných jednotkách sú vstupné bezpečnostné dvere s panoramatickým priezorom a interiérové jednokrídlové drevené dvere od výrobcu Hörmann s nadštandardnou výškou 2100 mm. Bezfalcové krídlo dverí so skrytými 3D pántmi vrátane kovania zaručí exkluzívny vzhľad dverí s prechodom na zárubňu v takmer jednej rovine. Pre klientov je k dispozícii výber z 9 dekorov.

Metropolis - standard