Prémiové byty na lukratívnej adrese, to je bývanie v downtowne

Najvyššia úroveň použitých materiálov na zariadenie bytu v projekte, ktorý používa na zabezpečenie komfortu bývania najmodernejšie a zároveň úsporné technológie, to je METROPOLIS. To je investícia, ktorá pretrvá a svoju hodnotu si udrží aj pre ďalšie generácie, pretože je v centre nového downtownu.

Metropolis - exterier

METROPOLIS - lukratívna adresa pre najlepší život

Miesto plné inšpirácií. Nový bratislavský downtown je modernou štvrťou svetového strihu a ideálnym miestom na komfortný život. Čokoľvek, na čo si spomeniete, máte na dosah. Parky, nábrežie Dunaja, obchody aj kultúru.

Preskúmajte okolie

Odvážna architektúra, útulný domov

Metropolis neprehliadnete. Sebavedomý a moderný dizajnový projekt zároveň myslí na to, aby vám tu bolo príjemne. Teplé tóny fasád, riešenia obkladov, z ekologického hľadiska trvalá udržateľnosť celej budovy aj ďalšie detaily dodávajú architektúre nadčasový a zároveň ľudský rozmer.

Objavte kvality architektúry
Metropolis - exterier

DISPOZIČNÉ RIEŠENIA podľa METROPOLITNÝCH TRENDOV

Moderný. Vyberte si z ponuky štýlových moderných dispozícií tú, ktorá vyhovuje a napĺňa očakávania a predstavy v súlade s vašou aktuálnou životnou situáciou.

Viac o ponuke bývania
Metropolis - interier

Maximálne funkčné s dôrazom na kvalitu a váš komfort

Metropolitné bývanie. Domov je tam, kde je vám dobre. Metropolis vás príjemne prekvapí vymoženosťami a technologickým štandardom, ktoré prekonajú Vaše očakávania.

Viac o štandarde projektu
Metropolis - interier